Menü

En uygun fiyat değilse fiyat farkı iade. Bu kadar kolay.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tüm seyahat noktalarında en uygun fiyatlı araçları sunuyoruz. Daha iyi bir fiyatla karşılaşırsanız, aradaki farkı size iade edeceğiz. Bu kadar kolay.

Bizler Argus Car Hire olarak, dünya üzerinde 174'ten fazla ülkede yer alan araç kiralama şirketlerini karşılaştırıyoruz. Tüm büyük havalimanlarından ve ayrıca şehir merkezlerinden 30.000 teslimat noktamız bulunuyor. Yani İngiltere, İspanya, Portekiz, Fransa, İtalya veya ABD'de araç kiralamak istiyorsanız, sizin için o aracı biz bulabiliriz. Araç kiralama karşılaştırması yaptıktan sonra daha uygun bir fiyat bulursanız farkı size iade edeceğiz. Bu kadar kolay.

Çeşitlerimizi görüntüleyin

Hertz, Europcar, Avis, Enterprise, Budget, Thrifty ve daha fazlasını içeren araç kiralama markalarını karşılaştırıyoruz. Araç çeşitlerimiz mini, ekonomik, otomatik, SUV, 7 koltuklu, lüks ve diğerlerini içermektedir. Araba veya 9 koltuklu, lüks ve diğerleri. Araba veya 9 koltuklu bir araç kiralamak istiyorsanız, bunu sizin için en uygun fiyata buluyoruz veya fiyat farkını iade ediyoruz. Bu kadar kolay. En uygun fiyatı garantilemek için araç kiralama rezervasyonunuzu şimdi yapın.

 • Ford Ka
  Mini başlangıç 2,134 BHD/gün
  4   1
 • Ford Fiesta
  Ekonomik başlangıç 2,348 BHD/gün
  5   2
 • Nissan Qashqai
  SUV başlangıç 4,909 BHD/gün
  5   3
 • BMW
  Lüks başlangıç 23,669 BHD/gün
  5   5
 • Peugeot
  7 Koltuklu başlangıç 12,677 BHD/gün
  7   1
 • Ford Tourneo
  9 Koltuklu başlangıç 14,167 BHD/gün
  9   3

Tüm seyahat noktalarında en uygun fiyatlı araçları sunuyoruz. Daha iyi bir fiyatla karşılaşırsanız, aradaki farkı size iade edeceğiz. Bu kadar kolay.

Güvenle araç kiralayın

500,000+ kullanıcı araç kiralama şirketlerimize puan verdi

Değerlendirme

9.3/10
8.7 / 10